Poslední změna: 24.05. 2021

Nominace kandidátů na ceny

Cena Arnošta z Pardubic

Cena Arnošta z Pardubic je prestižní cenou Univerzity Karlovy určenou akademickým pracovníkům za jejich vynikající pedagogickou činnost a skupinám pedagogických či podpůrných pracovníků za jejich přínos ke zvyšování kvality vzdělávací činnosti.

Cena se uděluje zpravidla každoročně ve dvou kategoriích:

• cena pro vynikajícího vyučujícího,

• cena za vynikající počin – ocenění vynikající inovace ve vzdělávací činnosti, kterou je možno udělovat nejen akademickým pracovníkům, ale jakémukoliv kolektivu univerzity.

Návrhy na cenu zasílejte do 31.5. 2021 děkanovi Lékařské fakulty v Hradci Králové.

​Cena MŠMT pro vynikající studenty a absolventy ve studijním programu a za mimořádné činy studentů

Cena je rozdělena na tři kategorie (bakalářské programy, magisterské programy a doktorské programy) - v každé kategorii lze udělit cenu třem studentům; a jedno ocenění je určeno pro zvlášť společensky významný čin.

Bolzanova cena

Bolzanova cena je prestižní cenou Univerzity Karlovy určenou studentům. Uděluje se studentům Univerzity Karlovy za mimořádně objevné práce s vynikajícím tvůrčím obsahem a zpravidla s interdisciplinárním tematickým přesahem zpracované uchazečem v průběhu studia. Jde o mimořádné ocenění jednotlivců z řad studentů. Cenu vyhlašuje rektor Univerzity Karlovy.
Jedná se o soutěž o nejlepší práci bez ohledu na typy studijních programů (Bc. – NMgr., Mgr. – Ph.D.).
Cena je udělována ve třech kategoriích podle oborových oblastí:
  • kategorii společenskovědní včetně teologických oborů,
  • kategorii přírodovědné
  • kategorii biomedicínské.

Návrhy na cenu zasílejte do 31.9. 2021 děkanovi Lékařské fakulty v Hradci Králové.

<červenec 2021>
Žádné záznamy nenalezeny