Mazanek, Pavel
Poslední změna: 13.06. 2019

Seznamovací a sportovní soustředění pro budoucí 1. ročník

Studenti  Lékařské fakulty UK v Hradci Králové a členové medické organizace IFMSA CZ (International Federation of Medical Students Associations) Hradec Králové Vás srdečně zvou na seznamovací soustředění - tzv. ADAPŤÁK. Kurz je určen všem čerstvě přijatým studentům do prvního ročníku Všeobecného lékařství, Zubního lékařství a oboru Všeobecná sestra. Adapťák se stal tradiční a oblíbenou akcí, která se letos bude konat již po desáté.
V programu je pro Vás připraveno mnoho sportovních i nesportovních aktivit, zajímavých informací ohledně budoucího studia, mnoho zábavy a překvapení a v neposlední řadě bude i volný čas pro navazování nových přátelství.

• KDY?
Akce se bude konat 16. - 20. 9. 2019 (začátek v pondělí 16. 9. obědem, konec v pátek 20. 9. snídaní).
  • KDE?
Adapťák proběhne v Rekreačním zařízení Svatá Kateřina. Areál se nachází v krásné přírodě podhůří Krkonoš přibližně mezi Dvorem Králové a Hostinným cca 45 Km od Hradce Králové. Svatá Kateřina je svojí polohou a vybavením ideálním místem pro konání podobných akcí.
Více o kempu na následujícím odkaze: http://www.svkaterina.cz/
  • DOPRAVA?
Doprava bude zajištěna společně autobusy z Hradce Králové od vlakového nádraží.
  • CENA?
Celková cena je 2 400 Kč  (v ceně doprava, ubytování v chatkách, plná penze, program a další).
Důležité informace pro placení:
DEADLINE PRO ZASLÁNÍ PLATEB A PŘIHLÁŠEK JE 7. 9. 2019 - prosíme ale přihlášky i platby pošlete co nejdříve (instrukce k přihláškám naleznete níže).
Platbu proveďte platebním příkazem na bankovní účet 2300433579/2010.
Jako variabilní symbol u platby uveďte své číslo občanského průkazu, které budete rovněž vyplňovat jako jeden z údajů v přihlášce. Jako zprávu pro příjemce u platby uveďte své jméno a příjmení. Tyto údaje potřebujeme k přiřazení plateb k přihláškám.
Platební podmínky pro platby ze zahraničí budou poslány na žádost individuálně.
  • PROGRAM?
Program s veškerými dalšími podrobnými informacemi Vám bude rozeslán v první polovině září na Vaše e-mailové adresy, které uvedete v přihlášce na soustředění. Můžete se těšit na seznamovací hry, sportovní hry, výlety, krátké informační besedy, výuku první pomoci, bohatý a pestrý večerní program a mnoho dalšího. V rámci programu je pamatováno i na volný čas.
  • PŘIHLAŠOVÁNÍ?
Přihlášku naleznete na následujícím odkaze: https://ifmsa.cz/hradec-kralove/prihlaska-adaptak-2019/.  Odkaz naleznete rovněž na stránkách fakulty.
Poprosíme, abyste přihlášku vyplnili co nejdříve, poté pošlete platbu. Konečný termín pro obojí je 7. září 2019. (V případě pozdějšího náhradního zápisu domluva individuálně - pište na níže uvedený kontakt.)
Po vyplnění přihlášky se Vám hned ukáže odkaz na facebookovou skupinu, kterou vytvoříme jen pro Vás, účastníky kurzu. Přidejte se do této skupiny, průběžně Vás tam budeme zpravovat o přípravách a budeme podávat aktuální informace. Všechny potřebné informace Vám ale samozřejmě budou zaslány rovněž na e-mail uvedený v přihlášce.
Platby a přihlášky budeme párovat průběžně zhruba každých 14 dní. Po zaplacení tedy čekejte potvrzující e-mail zhruba do dvou týdnů.
  • KONTAKT?

Jakékoliv dotazy pište na e-mail soustredeni.lfhk@gmail.com

Těšíme se na Vás!
S pozdravem Váš organizátorský tým