Fakulta

Mazanek, Pavel
Poslední změna: 18.06. 2021

Bufet a výdej obědů

Plný provoz bude zahájen 5. 10. 2020.

Výdej obědů bude probíhat v čase mezi 10:45 – 13:00 hod.
Nový prostor je určen pro zaměstnance a studenty fakulty, přičemž jeho kapacita je až 57 strávníků.

V nabídce budou polévka a čtyři hlavní jídla, z nichž vždy alespoň jedno bude obsahovat maso a alespoň jedno bude vegetariánské.
Úhrada probíhá prostřednictvím karty zaměstnance a ISIC karty, které si na pokladně bufetu a výdejny obědů můžete dobít hotovostí, platební kartou, stravenkami či vaší novou elektronickou stravenkovou kartou.

Vložení kreditu

Vložení kreditu na zaměstnaneckou kartu a ISIC kartu bude možné od 5. 10. přímo na pokladně bufetu a výdejny obědů LF a to v hotovosti, platební kartou či stravenkami. Nezapomeňte si tedy s sebou vzít svou zaměstnaneckou kartu a finanční obnos, který byste si na ni chtěli pro objednávání obědů vložit. Bez dostatečného zůstatku na kartě si oběd nebudete moci objednat.

V tuto chvíli pro vás ověřujeme možnost navázat objednávání obědů na váš čip
namísto karty, abyste s sebou nemuseli nosit obojí. Jakmile budeme mít ověřeno, že vše funguje, jak má, budeme vás informovat zde.

Burza

Pokud se vám stane, že si objednané jídlo již nebudete chtít, nebo nebudete moci, vyzvednout, a zároveň si jej nestihnete včas odhlásit (do 16:00 předchozího dne) můžete jej nabídnout ostatním na burze v objednávkovém systému.

Oběd bude v nabídce až do konce obědové výdejní doby (13:00) a kdokoliv si ho tak může na burze vzít a v jídelně vyzvednout. Pokud si oběd vyzvedne někdo jiný, bude částka za oběd stržena z jeho kreditu, pokud ale oběd zůstane nevyzvednutý, bude cena oběda účtována vám.

Jídelníček

Aktuální jídelníček naleznete v přílohách níže.
Jídlo je možné objednávat až na 14 dní dopředu a to na webu KaM nebo přes mobilní aplikaci Mobilní objednávání Kredit (Android OS) a MobilKredit 2 (iOs).

Mimo web a aplikaci si můžete jídlo objednat i na obrazovce přímo v jídelně.

Je možné si objednat hlavní jídlo a polévku, ale i každé zvlášť. Můžete tedy určitě dorazit i jenom na polévku nebo jenom na druhé jídlo. V ceně oběda bude pro všechny nachystaný čaj.
 

Cena

U hlavních jídel se budou ceny pohybovat v rozpětí 85 až 105 Kč pro zaměstnance a 66 až 85 Kč pro studenty, polévka bude za jednotnou cenu 13,80 Kč.

V ceně oběda je čaj, další nápoje si pak můžete zakoupit z nabídky bufetu. Cena oběda je stržena automaticky při vyzvednutí (přiložení karty/čipu na termínál u výdejního pultu, kde se zároveň zorbrazí vámi zvolená varianta, která vám bude vydána). Pokud si tedy nebudete chtít vybrat nic dalšího z nabídky bufetu nemusíte chodit k pokladně a můžete zamířit rovnou ke stolu.

Mimo obědy budete moci využít také rychlého občerstvení v podobě panini, toastů, baget, slaného a sladkého pečiva, mléčných výrobků, salátů, ovoce a studených i teplých nápojů. A to i v době výdeje obědů, tzn. že po vyzvednutí objednaného jídla si můžete vybrat i z nabídky salátů, dezertů či nápojů a ty standardně zaplatit na pokladně.

Bufet

Provoz rychlého občerstvení bude zahájen rovněž 5. 10. 2020 a jeho provozní doba bude od 7:30 do 14:00 hod.
Pro nákup rychlého občerstvení není třeba kredit na zaměstnanecké kartě a ISIC kartě, vše je možné standardně uhradit na pokladně hotově, platební kartou, stravenkami či stravenkovou kartou.

Fotografie

Kalendář akcí

<červenec 2022>
poútstčtsone
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
Dnes: