Fakulta

Poslední změna: 15.10. 2020

Pracovní povinnost pro studenty LFHK

Milí studenti,

v této sekci vás budeme průběžne informovat o souvisejících nařízeních i tom, jak bude organizována pracovní povinnost studentů naší fakulty v době nouzového stavu vyhlášeného v souvislosti s virovou pandemií COVID 19.

Celý proces je projednáván a nastavován ve spolupráci s vašimi kolegy, zástupci fakulty, kraje i Ministerstva zdravotnictví ČR, proto doufáme, že se nám podaří najít systém, který vás co nejméně zatíží a zároveň dotane vaši tolik potřebnou pomoc do zdravotnických zařízení.

V souladu s usnesením vlády ČR ze dne 12. 10. se pracovní povinnost týká:

a) 4. a 5. ročníku prezenční formy studijního programu Všeobecné lékařství

b) 5. ročníku prezenční formy studijního programu Zubní lékařství

c) 3. ročníku prezenční formy studijního programu Ošetřovatelství, oboru Všeobecná sestra

Aby bylo možné vaše zapojení zajistit rychle, efektivně a v souladu s vašimi preferencemi, vytvořili jsme jednotný formulář, který bude základem pro souhrnnou databázi. Díky formuláři budeme včas vědět o Vaší situaci a budeme vám schopni pomoci s nezbytnými kroky. Zároveň budou údaje sloužit jako podklad k povolávání pro Krajský úřad KHK (důležité, abyste dostali odměnu v rámci povolání).

Prosíme tedy o zhlédnutí a vyplnění dotazníku, který najdete zde po přihlášení prostřednictvím vašeho fakultního emailu. Hned v úvodu dotazníku najdete shrnutí nejdůležitějších informací, které by měly poskytnout odpověď na většinu vašich dotazů. Zároveň je vám k dispozici i helpdesk a studentská FB skupina s názvem Dobrovolníci z řad studentů LFHK.

Vyplněním tohoto dotazníku souhlasíte s využitím dat institucemi, které zajišťují povolání studentů dle nařízení vlády.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci,

vedení fakulty a za studentskou komoru AS LF HK

Dominik Karásek