Fakulta

Stefanova, Stanislava
Poslední změna: 15.06. 2020

Archiv výstav v Galerii Na Hradě

Sloupový sál v budově Na Hradě Lékařské fakulty UK v Hradci Králové.

 

2020        
24.6. 6.9. Unive výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon 2020
19.2. 16.3. Barbora Pejšková Obrazy, kresba, fotografie
15.1. 17.2. členové Spolku českých výtvarných umělců Hollar Figura
2019        
13.11. 12.1 Premiéra 2019 soutěžní výstava fotografií
9.10. 11.11. Ivo Křen  linoryty
4.9. 7.10. Jiří Vavřina Postavy z mytologie a Starého zákona
    1.9. Radka Fišarová - koncert Rendez-vous  - dernisáž Výtvarného salonu
20.6. 1.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon 2019
15.5. 17.6. Zdeněk Šplícha, Antonín Kanta vidět = myslet
17.4. 13.5. Bořivoj Borovský Z mých krajin (obrazy)
20.3. 15.4. Čech, Morcinek, Petříček Sochy, obrazy, kresby
20.2. 18.3. Jiří Šindler, Jaroslav Doležal Obrazy a řezby
16.1. 18.2. Ivana Lukavská, František Kalenský Ženský fenomén - fotografie, kresby, malba
2018        
14.11. 11.1. Premiéra 2018 soutěžní výstava fotografií
10.10. 12.11. Lenka Horňáková Civade Obrazy a kresby
10.9. 8.11. Jan Kavan Návrhy poštovních známek
    2.9. Ivo Jahelka - dernisáž salonu Zpívající právník - koncert
20.6. 2.9.

Unie výtvarných umělců

host Jan Kanyza

Východočeský výtvarný salon 2018
23.5. 18.6. Jiří Křiklava Obrazy
18.4. 21.5. Marbach - Michl - Rosák - Vojíř výstava jubilantů
21.3. 16.4. Jaromír Krosch Obrazy
21.2. 16.3. Studenti UHK - grafická tvorba, multimédia Semestr
17.1. 19.2. Petr Balíček Digitální obrazy
2017        
15.11. 12.1. 2018 Premiéra 2017 soutěžní výstava fotografií
11.10. 13.11. Jaroslava Severová Temná a Světlá
    19.10. Jindřich Tošner, Jiří Vyšohlíd, Pavel Černík Poezie a jazz
6.9. 9.10. Hugo Jonáš, Pavel Bezděčka Imaginária - obrazy, plastiky
22.6. 3.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon 2017
20.4. 22.5. Každý den Jany Bačové Kroftové projekt portrétů
22.3. 17.4. Inspirace hudbou - harmonie a souznění výstava obrazů a soch
22.2. 21.3. Kladský impuls výstava obrazů
18.1. 20.2. Rostislav Novák Malé formáty a jiné obrazy
2016        
16.11. 6.1.2017 Premiéra 2016 soutěžní výstava fotografií
12.10. 14.11. Petr Kmošek  výstava obrazů
7.9. 9.10. Lucie Staňková Kroužení - výstava obrazů
    4.9. Matěj Rak koncert
23.6. 4.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon 2016
    14.6. Rudolf Malec - Lidé hradečtí křest knihy
18.5. 20.6. Václav Macháň, Zdeněk Farský malba a plastika
20.4. 16.5. Jan Dinga Obrazy
16.3. 18.4. Oldřich Páleníček Grafika - ilustrace, volná tvorba, ex libris
17.2. 14.3. Milan Rejchl architektura - výtvarné dílo
14.1. 15.2. Studenti UHK Grafika a počítačová grafika
2015        
18.11. 11.1.2016 Premiéra 2015 XXVI. ročník foto soutěže
14.10. 16.11. Václav Zeman obrazy a plakáty
9.9. 12.10. Oldřich Tlustoš obrazy, sochy, medaile
24.6. 6.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon 2015
27.5. 18.6. ZUŠ Střezina Slovo
22.4. 25.5. Jiří Patera Malířská tvorba
18.3. 20.4. Jindřich Modráček Obrazy a kresby
18.2. 16.3. Pavel Matuška Usmívání
14.1. 16.2. Katedra výtvarné kultury a textilní tvorby Ped. fak. UHK Výběr z tvorby
2014        
19.11. 12.1.2015 Premiéra 2014 XXV. ročník fotografické soutěže
15.10. 17.11. František Juračka Kámen a voda
10.9. 13.10. Jan Kavan Kresba a grafika
25.6. 7.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon 2014
7.5. 23.6. Josef Bavor Mezi nebem a zemí - obrazy
16.4. 5.5. Michail Ščigol Malá retrospektiva II (malby 1968-2013)
12.3. 14.4. V. Veselý, P. Hejný, B. Havlíčková Grafiky, plastiky a fotografie
12.2. 10.3. prof. Rudolf Malec Obrázky a kresby (1939-2014)
15.1. 10.2. Ivana Svobodová Obrazy a kresby
2012/13        
20.11. 13.1. XXIV. ročník fotografické soutěže Premiéra 2013
16.10. 17.11. Prokop, Drda, Exnar, Misík Architekt a umělci
11.9. 11.10. Bořivoj Borovský Ohlédnutí
19.6. 7.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon
29.5. 12.6. ZUŠ Střezina Obyčejné věci 2
24.4. 24.5. Eva Hašková, Jan Maget Grafika - Ilustrace
27.3. 22.4. Vladimír Železný Můj štetl
20.2. 25.3. Jiří Šindler Obrazy
16.1. 18.2. Miloš Vojíř 50 let s aktem
22.11. 14.1. XXIII. ročník fotosoutěže Premiéra 2012
17.10. 19.11. Miloš Petera Obrazy, kresby, malba, frotáže
5.9. 15.10. Emil Fulka Reflexe v čase a prostoru
2011/12        
20.6. 1.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon
9.5. 18.6. Absolventi tzv. Hollarky Zase spolu po 50-ti letech
4. 4. 7.5. Jiří Zhibo Pohlednice za kulatý čtverec
23.2. 2.4. Skupina pic(T)us Někdy a jinde
18.1. 20.2. František Kalenský ČasoproSTORY
8.12. 16.1. Felger, Laštovička, Neradilek, Schmied, Tlustoš, Vítek Královéhradecký Horizont 1961–2011
9.11. 2.12. XXII. ročník fotografické soutěže Premiéra 2011
5.10. 7.11. Blanka Votavová Ohlédnutí - obrazy a kresby
7.9. 4.10. Milan Rejchl Kresby a akvarely z cest
2010/11        
23.6. 5.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon
1.6. 17.6. ZUŠ Střezina Pod povrchem 2
5.5. 27.5. Maria Gabánková Podobenství těla
30.3. 30.4. Jan Měřička Odstup
16.2. 21.3. L. Staňková, I. Hirai Odkud vychází slunce
12.1. 14.2. R. a V. Vodákovi Tapiserie a objekty
1.12. 10.1. Zdeněk Šindlar Obrazy - grafika
4.11. 29.11. XXI. ročník fotografické soutěže Premiéra 2010
7.10. 1.11. Bavor, Helekal, Kacvinský Anatomická ilustrace
9.9. 4.10. Josef Váchal Paulusova sbírka ex libris a grafických listů
2009/10        
23.6. 4.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon Hradec Králové
26.5. 21.6. Zdeněk Farský Vnitřní krajiny - kresba, grafika
14.4. 24.5. Karel Janoušek Obrazy liter
3.3. 12.4. Oldřich Tlustoš Obrazy, plastiky, medaile
13.1. 1.3. Lubomír Netušil Obrazy, grafika, plastiky
19.11. 10.1. XX. ročník fotografické soutěže Premiéra 2009
8.10. 16.11. Petr Balíček Obrazy a fotografie
3.9. 5.10. J. Černoš, B. Pejšková Malba, grafika a fotografie
2008/09        
25.6. 31.8. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon Hradec Králové
29.4. 15.6. Ivana Lukavská Ženské marnivosti
11.3. 27.4. Miroslav a Štěpán Netrefovi Podvodní svět
22.1. 9.3. Pavel Matuška Usmívání
17.12. 19.1. Z. + M. Hromadovy Textilní tvorba
22.10. 1.12. Milada Harvilková Ohlédnutí
2007/08        
3.9. 20.10. Bořivoj Borovský Poutníci v krajině
25.6. 1.9. Unie výtvarných umělců Východočeský výtvarný salon Hradec Králové
16.4. 6.6. Jiří Vavřina Obrazy nové, starší a ještě starší
6.3. 2.4. Jiří Dudycha Doteky okamžiku
16.1. 29.2. Miloš Vojíř Ohlédnutí
20.11. 14.1. Jiří Šindler Obrazy
2.10. 16.11. Josef Bavor Obrazy a vědecké ilustrace

 

Kalendář akcí

<červenec 2020>
poútstčtsone
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dnes: