Poslední změna: 03.06. 2021

Zpětná vazba pro Oddělení propagace

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Obracím se na Vás s prosbou o poskytnutí krátké zpětné vazby k činnosti a výsledkům Oddělení propagace a vnějších vztahů na LF HK.

Oddělení propagace a vnějších vztahů (OPR) je tu pro Vás již od září roku 2019.

Od začátku se velmi snažíme, aby na naší fakultě v oblasti komunikace, propagace i vnějších vztahů nastaly viditelné změny a posun kupředu.

Do naší činnosti spadá například:

• organizace a propagace událostí a akcí uvnitř i vně fakulty (výročí, významné dny, koncerty, přednášky, panelové diskuse, soutěže atp.),
  • sdílení novinek a důležitých sdělení v rámci činnosti a provozu fakulty (koronavirová sekce, slidery na homepage, upozornění na sociálních sítích),
  • spolupráce a podpora studentských spolků
  • správa sociálních sítí fakulty
  • prezentace fakulty na veletrzích, info dnech a dalších akcích zaměřených na uchazeče o studium
  • tvorba propagačních materiálů (tiskoviny, produkty, prezentace, videa, ...)
  • péče o partnery (mediální, regionální, ...)
  • redakční činnost

Nepodceňujeme důležitost spolupráce se všemi z Vás,

a proto bychom Vás rádi touto cestou požádali o zpětnou vazbu.

Vaše odpovědi na následující otázky nám pomohou zjistit, zda jsme naši práci vzali za správný konec a kterým oblastem se máme v budoucnosti dále věnovat, případně, kde je nejvíce potřeba další rozvoj.

Dotazník

je stručný a v naprosté většině složený z uzavřených otázek, vyplnění by si tedy nemělo vyžádat více než 3-5 minut Vašeho času.
Najdete jej zde.

Zároveň děkujeme všem, kteří s námi v průběhu našeho dosavadního působení jakkoliv spolupracovali. Společnými silami se nám podařilo realizovat mnoho skvělých projektů a další už se chystají. Jsme rádi, že se mnozí z Vás chtějí aktivně zapojit do dění na fakultě a oslovují nás s nápady a pomáhají s jejich realizací.

Děkujeme!

Se srdečným pozdravem,

Ing. Pavla Sedlářová

Vedoucí oddělení propagace a vnějších vztahů