Kubeckova, Katerina
Poslední změna: 19.11. 2021

Projekty

Pořízení vybavení pro inovaci výuky biofyziky na lékařských fakultách UK.

Projekt sleduje zvýšení úrovně studia napříč všemi lékařskými fakultami, a to ve formě inovace výuky prostřednictvím pořízení moderního vybavení pro demonstraci použití základních principů fyziky a biofyziky s využitím prvků telemedicíny. Jedná se o pomůcky založené na moderních ICT řešeních doplněné mobilní formou elearningu, které studentům vhodnou formou zprostředkují požadované znalosti a poslouží k rozšíření jejich schopností při práci s těmito prostředky, s návazností na uplatnění v praxi. 

Vznik CORE FACILITIES pro zlepšení kvality výzkumu spojeného s výukou na LF UK v HK.

Realizací projektu dojde ke zlepšení kvality výzkumu spojeného s výukou na LF UK v HK pořízením core facilities a dalšího materiálně-technického a infrastrukturního zabezpečení nezbytného pro modernizaci doktorských studijních programů, která bude provedena v rámci komplementárního projektu INODOK. Projekt podpoří odborný růst studentů DSP a akademických pracovníků vč. postdoků a umožní jim získat nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti v moderních metodikách biomedicínského VaV. 
  

Podpora moderních forem výuky na LF UK v HK zaměřené na využití simulátorů a fantomů.

Cílem projektu je inovace a modernizace výuky klinických a teoretických oborů LF UK v HK, a to prostřednictvím pořízení simulátorů a fantomů, které umožní studentům bezpečně si osvojit znalosti a dovednosti nezbytné pro budoucí lékaře. na pořizovaných výukových trenažérech bude možné zajistit, za maximálně realistických podmínek, nácvik základních vyšetřovacích a terapeutických technik či lékařského rozhodování.
 

Inovace výuky a e-learningového prostředí na LF UK v HK


Cílem projektu je zkvalitnění a rozšíření výuky pregraduálních studijních programů na LF UK v HK (zejména pak oborů Všeobecné lékařství, Zubní lékařství, General Medicine, Dentistry a Ošetřovatelství) prostřednictvím zavedení nové elektronické a interaktivní metody výuky a modernizaci přístrojového a materiálového vybavení.

Kalendář akcí

<říjen 2022>
poútstčtsone
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Dnes: