Faistova, Eva
Poslední změna: 13.01. 2022

Den otevřených dveří

Připravujeme další setkání s uchazeči, které proběhne 

ONLINE 
v úterý 8. 2. 2022, od 15:00


 

Vážení zájemci a zájemkyně o studium na naší fakultě, termín pro podání přihlášek se blíží, ale ještě je čas se zeptat na všechno, co vás zajímá ohledně naší fakulty, studia medicíny nebo našeho studentského města ;)

Tentokráte se v úvodu našeho setkání budeme věnovat pouze krátkému shrnutí informací o našich studijních programech a podmínkách přijímacího řízení a pak už se budeme věnovat jenom vašim dotazům a povídání se studenty.

Volnou formou se pokusíme propracovat všemi důležitými tématy a zkušenostmi, abyste měli maximum informací a mohli si říct, jestli je pro vás medicína ta pravá a pokud ano, jestli se jejímu studiu budete chtít věnovat právě na LF HK.

PROGRAM VYSÍLÁNÍ

 15:00 zahájení vysílání a představení hostů
 15:05 informace o studijních programech a podmínkách přijímacího řízení
 15:30 příspěvky studentů
 15:45 studentská kavárna

  - zkušenost našich studentek a studentů všech studijních programů
  - jak se připravovali na přijímačky
  - jaké je studium v Hradci Králové
  - co by doporučili zájemcům o studium medicíny?

... a hlavně odpovědi na otázky našich diváků

 

Všeobecné ošetřovatelství je bakalářský studijní program pro absolventy a absolventky středních zdravotnických škol či gymnázií. Součástí studia jsou stovky hodin praxe ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, studentky/i tedy získají cenné zkušenosti z velkého zdravotnického zařízení a mohou zde již v průběhu studia získat možnost pracovního uplatnění.​

Všeobecné lékařství je nezbytným základním kamenem studia medicíny, na které poté navazuje specializace v jednotlivých medicínských oborech či praxe obvodního lékaře. Pro zajištění tréninku důležitých diagnostických i intervenčních metod a postupů v bezpečném prostředí máme pro naše studenty desítky simulátorů a fantomů. Praktická výuka pak probíhá na sdílených pracovištích a klinikách Fakultní nemocnice Hradec Králové, kde se našim studentům věnují špičkoví odborníci.​

 Magisterský studijní program Zubní lékařství klade velký důraz na specializované předměty vyučované Stomatologickou klinikou FN HK, ale zároveň se všichni studenti musí naučit i mnohá témata ze všeobecné medicíny, aby mohli o své pacienty pečovat s ohledem na jejich celkový zdravotní stav. Program je od samotného začátku prakticky zaměřen a vyžaduje jistou manuální zručnost.


Studium medicíny není jenom o knihách a klinických praxích, můžete se průběžně věnovat i oblasti výzkumu, ať už na pracovišti, které je pro vás svým zaměřením a výzkumem zajímavé, nebo v zahraničí na vědecké stáži, nebo v rámci studentské vědecké konference.


   


 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA NAŠICH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Fotografie

Kalendář akcí

<říjen 2022>
poútstčtsone
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Dnes: