Faistova, Eva
Poslední změna: 07.12. 2021

Den otevřených dveří

Lékařská fakulta UK v Hradci Králové pořádá Den otevřených dveří

ONLINE 
v sobotu 4. 12. 2021, zahájení v 9.00 h

 

Vážení zájemci a zájemkyně o studium na naší fakultě, velice nás mrzí, že musíme opět upustit od prezenční formy dne otevřených dveří, ale vzhledem k aktuální pandemické situaci je naší prioritou především vaše zdraví a bezpečnost. Proto přecházíme na plně online formu v podobě živého vysílání.

Pevně věříme, že se nám podaří s vámi setkat osobně, jakmile se situace zlepší. Nyní vás však srdečně zveme na online setkání s našimi proděkany, vyučujícími, studenty a studentkami a hosty, kteří se s vámi rádi podělí o informace týkající se přijímacího řízení, našich studijních programů a studia lékařství a ošetřovatelství v Hradci Králové.


PROGRAM VYSÍLÁNÍ

  9:00 slavnostní zahájení Dne otevřených dveří vedením LF a FN
  9:10 informace o studijních programech a podmínkách přijímacího řízení
  9:30 prezentace sdílených studijních programů FVZ
  9:40 setkání s tvůrci testů
10:00 prostor pro dotazy k přijímacímu řízení 
10:30 Virtuální prohlídka Stomatologické kliniky LF a FN HK
10:50 představení Všeobecného ošetřovatelství
11:00 ukázky pracovišť
12:00 představení studentských spolků
12:15 studentská kavárna

  - zkušenost našich studentek a studentů všech studijních programů
  - jak se připravovali na přijímačky
  - jaké je studium v Hradci Králové
  - co by doporučili zájemcům o studium medicíny?

... a hlavně odpovědi na otázky našich diváků: https://app.sli.do/event/wzwi3qro

 

DOTAZY PROSÍM ZASÍLEJTE SEM: https://app.sli.do/event/wzwi3qro

Všeobecné ošetřovatelství je bakalářský studijní program pro absolventy a absolventky středních zdravotnických škol či gymnázií. Součástí studia jsou stovky hodin praxe ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, studentky/i tedy získají cenné zkušenosti z velkého zdravotnického zařízení a mohou zde již v průběhu studia získat možnost pracovního uplatnění.​

Všeobecné lékařství je nezbytným základním kamenem studia medicíny, na které poté navazuje specializace v jednotlivých medicínských oborech či praxe obvodního lékaře. Pro zajištění tréninku důležitých diagnostických i intervenčních metod a postupů v bezpečném prostředí máme pro naše studenty desítky simulátorů a fantomů. Praktická výuka pak probíhá na sdílených pracovištích a klinikách Fakultní nemocnice Hradec Králové, kde se našim studentům věnují špičkoví odborníci.​

 Magisterský studijní program Zubní lékařství klade velký důraz na specializované předměty vyučované Stomatologickou klinikou FN HK, ale zároveň se všichni studenti musí naučit i mnohá témata ze všeobecné medicíny, aby mohli o své pacienty pečovat s ohledem na jejich celkový zdravotní stav. Program je od samotného začátku prakticky zaměřen a vyžaduje jistou manuální zručnost.


Studium medicíny není jenom o knihách a klinických praxích, můžete se průběžně věnovat i oblasti výzkumu, ať už na pracovišti, které je pro vás svým zaměřením a výzkumem zajímavé, nebo v zahraničí na vědecké stáži, nebo v rámci studentské vědecké konference.


   


 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA NAŠICH
SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Fotografie

Kalendář akcí

<prosinec 2021>
poútstčtsone
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dnes: