Věda a zahraničí

LFUK-HK-malapetra
Poslední změna: 05.03. 2019

16. mezinárodní lékařská postgraduální konference (2019)

Místo konání:                  Výukové centrum UK ve Fakultní nemocnici Hradec Králové
Datum konání: 21. - 22. 11. 2019
Začátek programu: 21. 11. 2019 v 10:30 hodin
Jednací jazyk: angličtina
Omezení: Aktivní účastníci jsou nominováni oslovenými fakultami. Není možné se přihlásit. Počet účastníků je limitován.
Ubytování: Hotel U Královny Elišky, Malé náměstí 117, 500 03 Hradec Králové
Podmínky aktivní účasti:
  • student doktorského studijního programu (nikoli absolvent), jemuž od absolvování prvního pregraduálního studia, ke dni zahájení konference, uplynulo nejvýše 10 let (absolvent z roku 2009 a později; u absolventů roku 2009 se započítává celý rok - např. pokud student absolvoval v červenci 2009, může stále být nominován)
  • prezentace vlastní práce, příp. práce malého kolektivu s dominantním osobním podílem přednášejícího (musí být schopen obhajoby práce v diskusi)
Termín pro nominace: 1. října 2019
Jména a e-mailové adresy nejvýše dvou nominovaných studentů doktorských studijních programů pošlete co nejdříve na adresu conference@lfhk.cuni.cz
GDPR: Dle ust. § 84 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů, prosíme všechny aktivní i pasivní účastníky, aby vyplnili tento GDPR formulář. Vyplněný formulář zašlete emailem na conference@lfhk.cuni.cz. Bez udělení souhlasu není možné se konference účastnit.
VEDECKÝ PROGRAM
SBORNÍK
VÝSLEDKY

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu programu

Informace pro aktivní účastníky:

Délka jedné prezentace je maximálně 15 min. Poté následuje 5 min diskuse.

• Prezentace v programu Power Point musí být doručena organizátorům nejpozději jednu hodinu před zahájením jednání sekce.

• Tři nejlepší prezentace budou finančně oceněny.
  • Pro vydání sborníku (černobílý tisk) je požadováno stručné sdělení (nikoli           pouhé shrnutí). Podmínky znění BUDOU V KRÁTNÉ DOBĚ UPŘESNĚNY!  Termín pro doručení sdělení je nejpozději 8. října 2019 na adresu conference@lfhk.cuni.cz
  • Organizátor bude hradit náklady spojené s dopravou (letenky zahraničním účastníkům; jízdenky veřejných hromadných prostředků, vyjma městské hromadné dopravy), stravováním, ubytováním, registrací na konferenci a účastí na společenských večerech jen aktivním účastníkům konference a členům mezinárodní poroty.
    Organizátor po dohodě s aktivními účastníky zajistí letenky/jízdenky do/z Hradce Králové a zašle účastníkům elektronicky.

Informace pro ostatní účastníky:

• Ostatní účastníci se mohou konference zúčastnit, vstup je volný, omezený jen kapacitou jednacího sálu. Případné náklady na ubytování, stravování a dopravu si každý účastník hradí sám.
  • Je možné poskytnout služby v rozsahu poskytovaném aktivním účastníkům (s výjimkou ubytování). V tomto případě bude vybírán účastnický poplatek  2000,- Kč a je třeba se zaregistrovat do 7. 11. 2019 na conference@lfhk.cuni.cz nebo telefonicky na 495 816 134.
  • Na téže adrese a ve stejném termínu je možné požádat o pomoc při zajištění ubytování v Hradci Králové na dobu trvání konference.

Kontakt:

Petra Malá