8. července 2024

Nastupujete v září do 1. ročníku na LF HK? Pojeďte s námi na adapťák a poznejte své budoucí spolužáky a kolegy ze starších ročníků!

Studenti Lékařské fakulty UK v Hradci Králové a členové medické organizace IFMSA CZ Vás srdečně zvou na seznamovací soustředění - tzv. ADAPŤÁK. Kurz je určen všem čerstvě přijatým studentům do prvního ročníku Všeobecného lékařství, Zubního lékařství, oboru Všeobecná sestra a Porodní asistentka. V rámci programu se můžete těšit na sportovní i nesportovní aktivity, zajímavé informace ohledně budoucího studia, mnoho zábavy s překvapením a v neposlední řadě i volný čas pro navazování nových přátelství.

Datum a místo konání

• 9. - 13. 9. 2024 (začátek v pondělí 9. 9. obědem, konec v pátek 13. 9. snídaní)

• Rekreační zařízení Svatá Kateřina. Více o ubytování zde.

Doprava

Doprava bude zajištěna společně autobusy z Hradce Králové od vlakového nádraží.

Cena

Celková cena je 4 000 Kč (v ceně doprava, ubytování v chatkách, plná penze, program a další).

Program

Program s veškerými dalšími podrobnými informacemi Vám bude rozeslán ke konci srpna na Vaše e-mailové adresy, které uvedete v přihlášce. Můžete se těšit na seznamovací hry, sportovní hry, výlety, krátké informační besedy, výuku první pomoci, bohatý a pestrý večerní program a mnohodalšího. V rámci programu je pamatováno i na volný čas.

Přihláška

Přihlásit se můžete zde. DEADLINE PRO ZASLÁNÍ PLATEB A PŘIHLÁŠEK JE 31. 8. 2024!

Více informací neleznete zde.

Lékařská fakulta v Hradci Králové

Univerzity Karlovy