Absolventi

Máte po promocích, ale s fakultou se ještě nechcete rozloučit?

Připojte se do Alumni klubu LF HK, abyste mohli dále sledovat, co se na fakultě děje, účastnit se akcí, přednášek či webinářů, které pro Vás pořádáme, využít různých benefitů a celkově zůstat stále v kontaktu s Vaší alma mater.


Registraci lze provést on-line zde.


Webové stránky Alumni klubu LF HK


Absolventský klub byl na LF HK založen v květnu roku 2020 a jeho cílem je navazovat a udržovat blízký kontakt s absolventy fakulty a tím vytvořit pevnou vazbu s jejich alma mater. Vstupem do klubu absolventi získávají možnost využívat jak vnitrouniverzitní benefity, tak i ty vyplývající ze spolupráce s externími dodavateli.


Mezi nejvýznamnější benefity patří přístup do knihoven UK a k odborným informačním zdrojům, dále např. slevy na pobyty a cestování, kulturu, sport, volný čas apod. Kromě čerpání benefitů se mohou absolventi také podílet na organizaci aktivit pro své kolegy nebo se takových aktivit účastnit. Mezi tyto aktivity patří např. přednášky, společenská setkání, sportovní či kulturní události, soutěže apod.


Pro Alumni LF HK byly založeny samostatné webové stránky www.absolventlfhk.cz. Na těchto stránkách je možné provést registraci do klubu absolventů, zájemci zde naleznou podrobnější informace o benefitech registrace nebo pracovní nabídky. Mohou si prohlédnout tipy a možnosti, jak postupovat po ukončení studia, získat informace o novinkách souvisejících s absolventy a fakultou nebo informace o chystaných akcích. Součástí stránek je samozřejmě fotogalerie z akcí a inspirativní příběhy našich absolventů nebo rozhovory s učiteli z fakulty.
Jste absolventy naší fakulty a rádi byste se podělili o své zkušenosti a znalosti?

Ozvěte se nám prosím na e-mail , rádi se s vámi domluvíme na možné spolupráci.


Se spolupracujícími absolventy děláme písemné rozhovory na absolventský web, natáčíme rozhovory do fakultního podcastu nebo je zveme jako hosty na přednášky, diskuze či besedy pořádané pro studenty, zaměstnance a veřejnost.


Mezi takové akce patří např. přednášky pro členy absolventského klubu a studenty LF HK, debaty či workshopy v rámci festivalu Týden mozku, Týdny pro duševní zdraví nebo pravidelné besedy v historické budově Na Hradě na různá témata, které jsou určeny pro širokou veřejnost.


Workshop MUDr. Terezy Kertesz, absolventky naší fakulty, v rámci Týdnů pro duševní zdraví.
Workshop MUDr. Terezy Kertesz, absolventky naší fakulty, v rámci Týdnů pro duševní zdraví.Poslední změna: 2. červenec 2024 15:24 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakt

Lékařská fakulta v Hradci Králové

Univerzity Karlovy

Šimkova 870

500 03 Hradec Králové


IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208


Tel.: 495 816 111

E-mail:


Podatelna