Virtuální prohlídka

Budova LF HK v Šimkově ulici

Prostřednictvím interaktivního 3D modelu naší největší budovy se můžete podívat do poslucháren, seminárních místností, na studijní oddělení i do pracovny pana děkana.


Po kliknutí na obrázek níže budete přesměrování na stránku modelu, kde už si můžete prohlídku vychutnat ve vlastním tempu a podívat se na místa, která vás nejvíce zajímají.


Model umožňuje plynulé procházení i prohlížení po jednotlivých patrech (zde uvidíte i popisky jednotlivých oddělení a některých místností). Jsou zde pro vás připraveny interaktivní body (barevné špendlíky) s odkazy na videa, fotografie a užitečné informace na našich stránkách.


Na dolní liště jsme vám také přichystali několik zajímavých míst, která byste si neměli nechat ujít.
Budova Lékařské knihovny Na Hradě

Obdobným způsobem se můžete podívat i do naší nejstarší budovy, která byla již v 10. století součástí hradské soustavy přemyslovských knížat a od roku 1950 zde sídlí naše Lékařská knihovna.


V pro tuto prohlídku jsme vám nachystali pár interaktivních bodů bodů s videi a odkazy na informace.


Pokud použijete v dolní liště tlačítko play, provede vás model vybranými místnostmi automaticky. Můžete ale i prostřednicví odkazů (obrázků) procházet jednotlivými místnosti v pořadí, jaké vám bude vyhovovat.
Budova Výukového centra ve FN HK


Třetí prohlídka vás vezme do našeho Výukového centra ve Fakultní nemocnici HK. Jedná se o moderní budovu, která byla v areálu FN vystavěna pro účely výuky našich mediků, ale konají se zde i mnohé konference, veletrhy a setkání.


Stejně jako v předchozích modelech je pro vás připravena jak možnost projít si vybrané prostory automaticky, tak se podívat na všechna místa, která vás zajímají, včetně šatny nebo "spojovacího tunelu".


Najdete zde i nástěnku děkanů a obrazy našeho anatomického malíře, pan doktora Bavora. Odkazy na fotogalerii SVOČ a mnoho dalšího.Poslední změna: 26. březen 2024 07:52 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakt

Lékařská fakulta v Hradci Králové

Univerzity Karlovy

Šimkova 870

500 03 Hradec Králové


IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208


Tel.: 495 816 111

E-mail:


Podatelna