Czech&English Meets

2024

Ve čtvrtek 21. března 2024 proběhla v Galerii Na Hradě akce Czech&English Meets.

Studenti českých i anglických studijních programů měli příležitost procvičit si jazyk, poznat jeden druhého a společně si užít večer plný zábavy.Studenti se nejprve seznámili a rozdělili do skupin. Poté se přesunili do seminární místnosti, kde už na ně čekal zábavný kvíz nejen z fakultního prostředí.Během večera si mohli popovídat u deskových her v češtině nebo v angličtině.Na závěr všechny účastníky čekala ochutnávka typického českého jídla.Všem účastníkům moc děkujeme a těšíme se na další příjemné setkání!2023

Ve čtvrtek 2. března 2023 od 18 hodin proběhla v Galerii Na Hradě akce Czech&English Meets, která měla za cíl sblížit komunity českých a zahraničních studentů.V rámci neformálního večera si studenti procvičili cizí jazyk, ale zároveň poznali jeden druhého. Na programu byl zábavný kvíz, který zahrnoval otázky na znalost naší fakulty, studia medicíny, ale také České republiky. V závěru večera si studenti zahráli deskové hry a také měli příležitost ochutnat typické české pochutiny.Akce se konala ve Sloupovém sále a Seminární místnosti v Galerii na Hradě a zúčastnilo se jí asi 30 studentů, dle jejich slov se vydařila. Přečtěte si jejich reakce níže."It was super cute and fun! I love it!"

"I like it because I learn name of national dish of the different country, for example Czech national dish - Svíčková. Thank you, love it!"2022

Ve čtvrtek 3. listopadu od 18 do 20 hodin proběhla akce Czech&English Meets,v rámci které měli studenti příležitost si zábavnou formou procvičit svoje jazykové dovednosti a zároveň poznat jeden druhého.Účastníci se nejprve seznámili a rozdělili do skupin. Potom už je čekala soutěž v Kahootu, ve kterém si potrénovali své jazykové dovednosti a také znalosti ze svého studijního oboru.Na programu byly také deskové hry, díky kterým se studenti sblížili a zároveň si procvičili cizí jazyk při vysvětlování herních pravidel.Závěr večera byl ve znamení ochutnávek typického českého jídla.

Akce se konala v Galerii Na Hradě a zúčastnilo se jí 30 studentů. Podle jejich slov se vydařila. Jejich reakce si přečtěte níže.


  • "Moc hezké. Thank you fort the opportunity to practise languages."

  • "The event was really good engaging. I made some new friends today and it improved my communication skills in Czech."

  • "It was so much fun. I would be happy if the event took place again."

  • "Velmi pěkná akce! Pevně věřím, že se stane tradicí."


Poslední změna: 14. červen 2024 11:04 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakt

Lékařská fakulta v Hradci Králové

Univerzity Karlovy

Šimkova 870

500 03 Hradec Králové


IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208


Tel.: 495 816 111

E-mail:


Podatelna