Běh o Cenu Ústavu fyziologie

2023

Ve středu 18. října se v hradeckých městských lesích konal třetí ročník Běhu o Cenu Ústavu fyziologie. Tento rok si fyziologové připravili kromě klasických tratí na 5 a 10 km i kratší nesoutěžní variantu, a to orientační běh kolem Lesního hřbitova. V cíli navíc na všechny krome tradičního "fyziologického čaje" čekaly také koláčky.Po sportovním výkonu si účastníci mohli odpočinout u večerního programu v AC klubu, kde zahrála k tanci u poslechu studentská kapela Kantare a vyhlásili se ti nejrychlejší závodníci. Kompletní výsledky si můžete problédnout v naší fotogalerii níže.Poděkování patří všem studentům, zaměstnancům a kamarádům ze spřátelených pracovišť, kteří pomáhali s organizací běhu a také kapele Kantare a Djovi za skvělou zábavu a atmosféru celého večera. Děkujeme tak Gradě, LF HK, ASM, Tomášovi Soukupovi a GoMango za ceny, které věnovali pro vítěze. Všem běžcům moc gratulujeme k parádním časům a těšíme se příští rok zase na startu!
2022

Ve středu 19. října se v hradeckých městských lesích konal druhý ročník Běhu o Cenu Ústavu fyziologie, který byl pro tentokrát spojený s druhým ročníkem Alumni runu. Někteří účastníci využili svou účast v závodě k propagaci osvětové kampaně Movember a před během si namalovali na obličej knírky, které jsou jejím symbolem. Parádním časem se předvedl běžec Honza Pešava, který 10,4 km zaběhl v čase 34:18.


Poděkování patří všem, kteří pomáhali s organizací běhu, panu děkanovi, že si našel čas a závod odstartoval, a také sponzorům, kteří věnovali ceny pro vítěze - nakladatelství Grada, Tomáš Soukup a GoMango, Ústav fyziologie, LF HK, ASM a IFMSA. Vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo večer v AC klubu.

2021

Prvního ročníku závodu Běhu o Cenu Ústavu fyziologie, který se uskutečnil 13. 10. 2021, se účastnilo celkem 69 běžců, jenž na dvou okruzích (5 a 10km) uběhli celkem 448 kilometrů. Děkujeme za Vaší účást! Poděkování patří i našim sponzorům, díky kterým dostali všichni vítězové skvělé ceny. Děkujeme tedy nakladatelstvím: Academia, Galen, Grada, Maxdorf, a Triton. Dále děkujeme sportovnímu studiu a výživové poradně GoMango a Asociace studentů medicíny.
Poslední změna: 1. červenec 2024 15:15 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakt

Lékařská fakulta v Hradci Králové

Univerzity Karlovy

Šimkova 870

500 03 Hradec Králové


IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208


Tel.: 495 816 111

E-mail:


Podatelna